Zkušenosti s prodejci zbraní

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#166 » sob 12. bře 2016, 13:06

Můj poslední zážitek u Zbraně Brymová veskrze pozitivní pokud jde o komunikaci, tentokrát velice příjemná a ochotná, to jsem ještě nezažil, možná, že čtou zdejší fórum.
Pokud jde o vlastní obchod, tak při dotazu na cenu položky udána cena o poznání vyšší, při diskusi, že na stránkách mají cenu za tuto položku jinou a nižší byla odpověď, že ta položka je u nich vedena pod dvěma čísly a po "vyhledání" v počítači mi řekala cenu nižší, ta se mi stále nezdála, ale nebyl jsem si jistý, tak jsem to vzal, pak jsem se doma díval a stejně mě trochu natáhli. Takže když k nim jdete, je dobré přesnou cenu vědět a trvat na ní, protože dle toho, co mi tam u nich řekli, to co je uvedeno jako cena na jejich stránkách tak platí a basta.



petmad
Příspěvky: 91

Příspěvek#167 » sob 12. bře 2016, 14:05

Moje zkušenost s Brýmovou je extrémně negativní. Hlavně ta tlustá blondýna je tak protivná, že už tam víckrát nevlezu. Na jejich obranu musím říct, že prodejců, kteří se umí chovat k zákazníkům, je v tomhle oboru zatraceně málo a fakt pozitivní zkušenost mám tak možná se třetinou prodejen, které jsem navštívil.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#168 » sob 12. bře 2016, 14:13

Abych také uvedl něco pozitivního a přínosného, tak nejraději mám dvě prodejny v Praze a to Kentaur (kentaurzbeane.cz) na "Kulaťáku" v Dejvicích, je tam velmi dobrý pán, který je schopen fundovaně poradit, vysvětlit a doporučit (pozor na ceny, při nákupu v prodejně jsou vyšší, takže je dobré objednat přes e-shop a pak osobně odebrat). A pak hlavně rád nakupuji v Motole (prodej-zbrani.cz), velice příjemný a vstřícný personál, perfektné poradenství, dobré ceny!



petmad
Příspěvky: 91

Příspěvek#169 » sob 12. bře 2016, 14:31

S Kentaurem nemám zkušenost, ale v Motole je personál opravdu perfektní.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#170 » sob 12. bře 2016, 17:31

Za sebe musím velmi pochválit dvě prodejny. Pan Jiránek v Turnově a Army Arms Liberec. Na obou radost nakupovat, ptát se, žádný problém cokoliv z nabídky osahat, hned se najde společná řeč. Je vidět, že to dělají fandové do zbraní :)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#171 » sob 12. bře 2016, 17:42

v kentauru jsem byl asi pred tydnem, celkem zklamani... ne ze by byli protivni, to v zadnem pripade, ale nahusteneho takoveho materialu na tak malem prostoru... kdyz jsem tam vlezl, myslel jsem, ze jsem se spletl, pulka obchodu nejake zradlo pro psy, nebo co... druha pulka noze a ruzny outdoor. na zbrane samotne bohuzel nezbylo ani misto

na druhou stranu zbrane šubrt, ceske budejovice, parada. jsou teda zamereni spise na lov, nez na sportovni strelbu, ale kolik tam chodim, porad mili lide, vynasnazi se poradit a pomoct, zbozi moc a moc, ale prehledne a logicky rozmistene (taky maji prostor aspon 4x vetsi nez kentaur). subrta vnimam jako muj "domovsky" obchod

podnikova prodejna CZ uhersky brod, prisel jsem (spis priletel s malem jednou celni srazkou pred zlinem) 10 minut pred obedem. ukazal jsem zbrojak a prodavac byl vyborny. nabidl mi asi 3 kousky cz-75 p-01, s railem, bez railu, popsal zbezne co je co, nechal osahat. tu s railem jsem si odvezl :)

podnikova prodejna CZ praha, hrozive vypadajici chlapek s karambitem :D ale nakonec docela mily. v oddeleni zbrani prijemni mladi lide, s prehledem v oboru. vubec krasne zarizeny obchod

zbrane ostrava, tam, pobliz stodolni: prijemny, prehledny obchod. pohodovy personal, mam od nich tu podvesnou svitilnu o ktere se bavime ve vedlejsim vlakne... vtipne bylo, kdyz mi nabidli na par pytliku alz pruhlednou igelitku. tak jsem se promenadoval centrem ostravy s igelitkou kde byli videt lugeři. bliz jak na rozlisovaci schopnost se nikdo nepriblizil :D

Uživatelský avatar
AldaJ
Příspěvky: 65

Příspěvek#172 » sob 12. bře 2016, 18:26

Máte někdo zkušenosti se Zbraně,střelivo Frýbort v Kyjově?



petmad
Příspěvky: 91

Příspěvek#173 » sob 12. bře 2016, 18:47

Za mě tedy podniková prodejna CZ v Praze velmi špatná. Obsluha hrozná, arogantní a nepříjemná. Že jim vadila RJ, to mě už ani nepřekvapuje. Ale celkově byl jejich přístup (tedy nějakého mladého kluka) dost hrozný. Jsou v Praze lepší prodejny, kde se nechovají jako kreténi.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#174 » pon 14. bře 2016, 10:44

Tak s prodavačkou u Brýmové problém nikdy nebyl vždycky jasně stručně odpověděla a obsloužila ale horší to bylo s jejím kolegou toho když dostanete tak to je teprve materiál :-)

Podniková prodejna CZUB Praha - no hodně se tam zlepšili. Personál ochotný umí poradit, ale zároveň nic nevnucuje. Dřív jsem tam jezdil hodně nerad, protože mě připadalo jako, že já jsem nějaký učedník, který o tom neví vůbec nic a oni jsou ti nejchytřejší na planetě. Teď pravý opak a vždycky se tam rád alespoň podívám :D

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#175 » pon 14. bře 2016, 19:32

http://kentaurzbrane.cz/ - za mě spokojenost, kupoval jsem tam pistoli. pán mě se vším poradil, vysvětlil, nechal zbraň osahat. vyzkoušet si i nějaké pouzdra, poradil další doplňky a to jsem se ptal jen pro zajímavost, kupovat jsem hned nic nechtěl. jen ten obchod je opravdu hodně stísněnej, chtělo by to asi něco většího.
http://www.prodej-zbrani.cz/ - kupuju tam náboje, obsluha vždycky ochotná, poradili vysvětlili, dobrý ceny.
http://www.alliancze.cz/ - tady jsem kupoval pár doplňků a vždycky mám trochu pocit, že pana prodavače trošku obtěžuju, ale možná mu jen nejsem sympatickej. :-D

Uživatelský avatar
Imdrunk
Příspěvky: 45

Příspěvek#176 » úte 15. bře 2016, 10:39

ArmyArms Liberec a Jiránek Turnov. Obě dvě prodejny parádní přístup.

ArmyArms Liberec - obědnal jsem si Glocka 19 gen4. - volali mi když přišel, že tam na mě čeká. Dostal jsem taky náboje a terč na vyzkoušení, vyměnili mi rovnou i stojinu zdarma. Parádní přístup, vždycky rád pokecám co novýho ve světě a jak jdou kšefty.


Jiránek Turnov - jel jsem jenom pro náboje, ale mrkla tam na mě opakovačka Winchester, slovo dalo slovo a už se šlo do sklepa to vozkoušet. Má taky parádní výběr, rozumí svojí práci a poradí. Super člověk a prodejna. Oboje doporučuji ;)



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#177 » úte 15. bře 2016, 11:48

Právě v těchto dvou prodejnách jsem si byl ošahat zbraně a ačkoli už mám vybráno Shadow, mám jiný problém. A sice, kam si ji pojedu v pátek koupit. Jestli do Turnova nebo do Liberce. Bo v obou se mě tak suprově věnovali, že cítím morální závazek. A to přitom jedu zítra do U.Brodu, takže bych to mohl vyřešit přímo u pramene, ale neudělám to.... :)



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#178 » stř 23. bře 2016, 21:59

První nákup - ArmyArms Liberec. Díky za bezvadný, pohodový přístup, pomoc s výběrem, okamžité vyplnění papírů, možnost ihned vše vyzkoušet. Nemám moc zkušeností, ale tady jsem byl moc spokojen!



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#179 » čtv 24. bře 2016, 08:52

Podniková prodejna ČZUB Praha. Šel jsem tam pro konkrétní věc, respektive vybíral jsem ze dvou nebo tří modelů. Vše mi bylo ochotně předvedeno, doporučeno příslušenství, atd. A ještě jsem dostal slevu 5 % na další nákup. Je velmi malá pravděpodobnost, že tam půjdu znova, ale určitě můžu doporučit, pokud si chcete koupit něco od CZUB. Pokud nebudete mít u sebe zbroják, tak vám zbraně do ruky nepůjčí.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#180 » stř 30. bře 2016, 14:04

CZUB Praha v pohodě, personál rozumnej, ví co prodávají, ale čekal bych tam trochu lepší ceny. Střelivo tam třeba vůbec nemá smysl kupovat a zbraně se jinde dají taky sehnat někdy i výrazně levnějc. Na čumendu, informace a osahání ale super a zřejmě jim ani moc nevadí, když si zrovna nic nekoupíte.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů