Zkušenosti s prodejci zbraní



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#196 » stř 6. dub 2016, 15:45

možna chtel koupit jeden a nemohl a pak druhej a nemohl takže mu pokazil jeden prodej dvakrat :D tak jsem to pochopil ja

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#197 » stř 6. dub 2016, 17:52

A on neprodal nebo co? Jo kdyby si rezervoval 3 kusy a pak koupil jen jeden, tak by se o zmařený prodej mohlo jednat ...



drevak3
Příspěvky: 122

Příspěvek#198 » stř 12. říj 2016, 18:25

Poslední dobou mám tu zkušenost, že i když vám ráno zbraň zarezervují, tak ji odpoledne prodají někomu jinému s tím, že kdo dřív přijde dřív mele. Chápu, že potřebují mít obrat a uživit se, ale ať rovnou řeknou, že zbraň nerezervují. Bohužel tuto zkušenost mám i se soukromými prodejci.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#199 » pát 14. říj 2016, 22:01

V Proarms prý budou mít co nevidět nový přehledný web, teda, říkal mně to prodavač.
Rozčiluje mě, když se jedu podívat např. na pistoli Taurus, v nabídce je a v obchodě není ?
Cenu prý určí až podle toho, za kolik jí koupí. To mě naprosto nevyhovuje !



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#200 » pát 14. říj 2016, 22:28

Pokud mi nějaká služba/obchod nevyhovuje, tak je prostě nevyužívám a jdu jinam ... 8-)
Není pražádný důvod jakkoli se rozčilovat či "nechat prchlivosti cloumati svým majestátem", ne? :)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#201 » sob 15. říj 2016, 06:43

Bohuliby píše:V Proarms prý budou mít co nevidět nový přehledný web, teda, říkal mně to prodavač.
Rozčiluje mě, když se jedu podívat např. na pistoli Taurus, v nabídce je a v obchodě není ?
Cenu prý určí až podle toho, za kolik jí koupí. To mě naprosto nevyhovuje !

Nejen web, ale celej Proarms je tragickej. Raděi si udělám pěkný dopoledne v ČB ikdyž je to odost dál, než jezdit sem.



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#202 » pon 24. říj 2016, 19:07

Moje dnešní zkušenost : http://www.prodej-zbrani.cz/
Krátce před obědem objednávka mailem ( částka menší než nákup malé rodiny na neděli ). Za dvacet minut elektonické ověření
pravosti mailu. Po 18. hod. oznámení, že zásilka je na cestě a zítra bude odevzdána na místo určení. Co k tomu dodat ? Nic !!!
Takové jednání se chválí samo.



ineyaa
Příspěvky: 111

Příspěvek#203 » úte 25. říj 2016, 11:28

Tiez som tam par krat nakupoval, maju pekny web, a to co pisu ako "skladom" som mal vzdy o 2 dni doma.



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#204 » úte 22. lis 2016, 08:16

Včera jsem byl v prodejně CZUB v Opletalce. Chtěl jsem vidět SP-10 Shadow. Pan prodavač chtěl ZP, pak vytáhl novou ještě v zavřeném kufříku, zbraň očistil a nechal mi ji na ošahání. Popovidali jsme, pak mi dal i sušilku a nechal mě zkoušet co mě napadlo. A pak vytáhl i CZ 75 Compact pro porovnání a nechal mě být ať vyvádím co chci jak dlouho chci. Perfektní přístup. Dneska tam razím s nákupkem.

Uživatelský avatar
KosiNos
Příspěvky: 23

Příspěvek#205 » sob 13. kvě 2017, 09:35

Já jsem kupoval, asi před měsícem ve Střeleckém Servisu novou malorážku Smith and Wesson mp15-22 . ( ( moje první zbraň ) Hlaveň byla ucpaná, že jsem skrz ní nespustil boresnake :( . Čekal bych jestli jí nastřelovali, tak hlaveň alespoň vyčistí než ji strčí zpátky do krabice.
I když mi dali slevu 500,- na příští nákup , pistoli už si koupím jinde.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#206 » ned 14. kvě 2017, 00:15

Taky řešení, vůbec se Ti nedivím.



bombay
Příspěvky: 1

Příspěvek#207 » pon 15. říj 2018, 11:33

Super jsou třeba jako prodejce vzduchovek. ;)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#208 » pon 4. říj 2021, 20:52

ZbraněOstrava.Cz
Edit 22:04: příspěvek smazán. Beru zpět. Ještě prověřím jednoho dopravce jestli mě tam nečeká zásilka.



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#209 » úte 26. říj 2021, 18:38

Chci v Praze nebo v okolí koupit Glocka a vidím, že všichni prodejci, které jsem našel na webu MPICZ, drží doporučené ceny, takže podle cenové nabídky nelze vybírat.
Můžete doporučit nějakého prodejce, například podle zkušenosti s reklamací nebo podle "přidané hodnoty" k nákupu zbraně (krabička nábojů, slevy na služby nebo další zboží apod.)?
Zatím nejsem členem LEX, takže slevy jejich partnerů jsou ze hry.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#210 » úte 26. říj 2021, 19:00

Vsak clenem LEXu muzes byt do druheho (nebo par dni), pr. v armedu staci nahrat to PDFko, co ti prijde mailem hned. Zrovna tam ta sleva je na zbrane i naboje (a vse ostatni samozrejme).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů