Zkušenosti s prodejci zbraní

Uživatelský avatar
tormans
Příspěvky: 56

Příspěvek#151 » stř 6. led 2016, 09:50

Brýmová jako obchod je fakt zvláštní - výborná nabídka, celkem i slušné ceny - i když člověk musí hodně dávat pozor na bazarové věci - ovšem personál je tragický. Paní zejména, ale ani pánové nejsou žádný dárek. Jsou důvodem, proč jsem začal jezdit do Liberce do Army Arms, kde je sice o dost míń místa, ale prima lidi.

Uživatelský avatar
Mujo
Příspěvky: 31

Příspěvek#152 » stř 6. led 2016, 14:52

Gggdyz uz se to tu tak rozepsalo, taky si prisadim. U Brymove jsem byl parkrat, asi tak s odstupem cca 1/2 roku, vzdy v nadeji, ze se pristup personalu zmeni - uz tam nejdu.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#153 » stř 6. led 2016, 23:26

Znám pochopitelně lepší přístup, ale že by to bylo zase až tak tragické si nemyslím.
Nějak jsem si na to tam zvyknul a mě to již nevadí.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#154 » čtv 7. led 2016, 07:53

Jen tvůj názor. On si člověk zvykne i na koncentrák. Já se ztotožňuju s tím, že obsluha u Brýmové je naprosto tragická a nejhorší co jsem kdy zažil a to i když počítám obchody nezabývající se prodejem zbraní.



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#155 » čtv 7. led 2016, 15:00

Já chodím k Brymové už moc let, už od doby, co sídlili na Staroměstském náměstí a měli konkurenci v Hybernské. Za tu dobu jsem u nich leccos koupil a už se s personálem "od vidění" za ta léta známe. Možná je to tím, ale já mám zkušenosti jen ty nejlepší, vždycky všechno šlo bez problémů, nikdy nebyla potíž, aby mi vyndali zbraň na pult, i když jsem upozornil, že dnes kupovat nebudu, chci si to jen osahat. A vynikající zkušenost mám, když jsem novou zbraň reklamoval, zařídili všechno sami a obratem a ještě mě informovali o průběhu e mailem. Nevím, snad je to tím, že se opravdu už "od vidění" známe, ale vždycky prohodíme i pár slov kolem, jestli jim jde v létě ventilace, kdy začnou vozit Lapue atd. a já beru tyhle lidi jako v zásadě přátele. No, každý máme zkušenost svou.



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#156 » čtv 7. led 2016, 20:19

Asi to bude tím, že někteří prodejci selektují zákazníky a chovají se k ním diferencovaně. U nás jsme například měli kdysi v prodejně hudebních nástrojů prodavačku, se kterou prakticky žádný muzikant, který ji znal, nemohl být spokojen, jelikož ke každému se chovala jak k obtížnému hmyzu. Až na jednoho, který na ni nedal dopustit. Byl to vedoucí posádkové hudby a často tam chodil s velkými objednávkami pro celý orchestr. Když přišel, na dveře se dala cedule zavřeno, ve skladě se uvařilo kafe a hodinu se mu věnovala. Takže tam byla jasná selekce zákazníků dle obratu nákupů.... Proč by se věnovala nějakým hudlařům, kteří si přijdou koupit struny na kytaru, když jí celý plán prodeje pokaždé splní jeden velký kapelník.... Myslím, že i u zbraní je to podobně. Jeden nejmenovaný prodejce mi dal jasně najevo, že já mu za těch "pár korun", (ve skutečnosti několik tisíc za rok) co u něj utratím, nestojím ani za zvednutí telefonu nebo za odpověď na e-mail...



Carloss
Příspěvky: 2931

Příspěvek#157 » čtv 7. led 2016, 20:22

Tak já tam zase tak často nechodím. Ale problém s nima taky nemám.



jajirka
Příspěvky: 14

Příspěvek#158 » čtv 7. led 2016, 22:36

Taky si na služby u Brymové nemohu stěžovat. I když sem si byl jen omáknout pár zbraní v komisi, tak pani byla milá a ochotná.



dfgdsster
Příspěvky: 109

Příspěvek#159 » pát 8. led 2016, 10:10

Dle mych zkusenosti je to u Brymove spis o asertivite zakaznika. Kdyz se clovek neda zastrasit jejich pristupem, tak jsou velmi ochotni. Prijde mi to, jakoby timto zpusobem slektovali "cumily" od potencionalnich zakazniku:-).



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#160 » pát 8. led 2016, 10:16

I se mi stalo, že byli ochotní "až moc" - při nákupu střeliva jsem neměl předem jasno, takže jsem přidával postupně další požadavky a pán několikrát odbíhal do skladu a nosil mi to na etapy.



Rapidos
Příspěvky: 29

Příspěvek#161 » pát 8. led 2016, 17:57

> piggy - to odbihani na etapy to je tam takovy "tradicni" postup. asi radi chodi. pokud je tam vic lidi ve fronte a nekdo toho bere vic, tak je to zrale na pest. nechapu, proc se nezepta co vsechno dotycny chce a potom pro to nedojde do skladu. xx prispevku zpet jsem psal podobnou zkusenost .. to cekani ve fronte bylo nekonecne a prodavac nabehal maraton.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#162 » pon 11. led 2016, 21:55

Ještě jsem tam nikdy neviděl frontu !



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#163 » sob 12. bře 2016, 06:16

Nedávno jsem se dostal služebně do Brna a skočil do prodejny Alfa Proj, docela natěšený, že si pokecám o revolverech a třeba mě i přesvědčí na nějaký dvoupalec .357 mag. Možná bylo moc brzo ráno, ale prodavač protivný, odpovědi jednou větou, ostendativně si čistil nějakou dlouhou a dával najevo, že nás tam moc nechce. Ale třeba měl jen blbej den, nicméně přišel o zákazníka.



Linux
Příspěvky: 205
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#164 » sob 12. bře 2016, 08:46

Kolega má tu samou zkušenost, chtěl si koupit alfu defendera v .45 a narazil na tohoto neochotného prodavače. Pan Pekařík tam zrovna měl zákazníka, tak bohužel nemohl. Tenhle prodavač mu výběr tak znechutil, že odešel a vybral u konkurence...



tazi
Příspěvky: 142

Příspěvek#165 » sob 12. bře 2016, 09:09

Jsou důvodem, proč jsem začal jezdit do Liberce do Army Arms, kde je sice o dost míń místa, ale prima lidi.


Rád se připojím ke chvále na Army Arms.
Před týdnem jsem tam jel koupit Sig P250. Mám to do Liberce dost z ruky, ale nelituju. Pistoli jsem si den předem zamluvil po telefonu, abych náhodou nejel tu dálku zbytečně.
Ač tam byl dost nával, tak všichni velmi profi a příjemný přístup. Dostal jsem terč a 12 nábojů, ať si pistoli na střelnici zkusím s oběma zásobníky. To mě dost mile překvapilo. Stejně tak, že mi paní nabídla kolky na registraci ;)
A všiml jsem si, že se takhle chovali I k lidem, kteří si přišli třeba jen pro diabolky.
Za mě palec nahoru!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů