GLOCK a kolimátor ....jen vlastní zkušenosti

Glock a spol.
Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#16 » úte 26. bře 2019, 20:48

tak jsem zvedavy jak uspeje rusky VOMZ Pilad ..... koupil jsem ho jednou , za cenu , za kterou jsem ho nemohl nekoupit ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Tzp6QN3IH0s



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#17 » úte 26. bře 2019, 21:10

Automaticka regulace jasu - fail
Vydrz baterie 70 hodin - MEGAFAIL ...

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#18 » úte 26. bře 2019, 21:19

Známý má Pilada. Je celkem v pohodě, až na to, že žere baterky

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#19 » ned 28. úno 2021, 13:58

Trochu oprášim téma, má někdo reference na Shield RMS2? Měl by bejt oproti původnímu RMS zesílenej a vyhozenej ten šuplík na baterku.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#20 » stř 3. bře 2021, 17:23

Misto Shielda a jinych kramu na male pifpafy je nejlepsi volba Holosun 507K.

Jinac mam 509T na G19 Gen5 MOS FS kdyby to chtel nekdo zkusit na Ostravsku...



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#21 » čtv 4. bře 2021, 01:27

Na jake podlozce mas tu 509 chycenou?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#22 » pát 5. bře 2021, 16:02

C&H Precision samozrejme. Ten hnus od Holosunu na MOS jsem sice nemel v ruce, ale stacila mi ta RMR desticka co k tomu davaj...tlusta jak prase a vazi snad jak cely kolimator (48 g). Des...
Takze ta pro MOS bude stejna tezka tlusta sracka a navic to je jen ten rail, po stranach je prd.

CHPWS ma luxusni fit a kryje ho i zespoda ty precnivajici hrany a je tenoucka. Mam to v zaveru po napis Holosun vepredu zapustene. Vzadu to vycniva 6 mm to telo nad linii zaveru. Tovar MOS Gen5 19.
Mam tunu fotek ve founu, daval jsem vickrat fotky ve skupine Fanclubu Glocku na FB jak to vypada...

Jinac jsem nasel firmu, co dela uplne presnou kopii te CHPWS desticky na 509 (jine nekopirujou, jen tu 509) a budu to ted zkouset, beru 2 pro kamose na zkousku tak vemu 3, jednu do rezervy. Stoji o tretinu min nez CHPWS. Tak kdybys chtel, tak se nekdy v dubnu pripomen...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#23 » pát 5. bře 2021, 16:04

Jinac kamos ma CHPWS na 508/RMR a to je uplne pecka, vymenitelne sloupky s osmi zavity...origo MOS desticka je odpad, casto krivy odlitek s pomalu ani ne trema zavitama... minuly tyden jsem cvicne sruboval RMR do origo MOS desticky a neotocil jsem ani 3 x sroubovakem. Ten co to navrhoval byl totalne mimo.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#24 » pát 5. bře 2021, 16:11

Přes ten Holosun 507k mi přijde že je původní moucha přes hledí vidět oproti Shieldu jen s odřenýma ušima.
U Shieldu se mi líbí že má automatickou regulaci diody, u Holosunu by to byl vždy akorát nějaký kompromis protože si neumím představit to pořád štelovat.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#25 » sob 6. bře 2021, 09:07

Aha, no ja jen, ze nic nizsiho nez origo holosun desticka se nedela.
A co se automatiky svetlosti diody tyce, existuje nejaka, ktera si poradi se strilenim ze tmy do svetla?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#26 » sob 6. bře 2021, 18:32

Jaka desticka na 507K? Pokud to necpete na normal MOS dvourady Glock (kde to chce chpws), tak na nejakou desticku kaslete, upilujte zadni sloupky, zacernete a predni staci stahnout lehounce o chlup jenom a sup tam 407K/507K primo do zaveru. To same plati jak pro 43x/48 MOS, tak pro Hellcata.
CHPWS dela sice levnou desticku, co ty sloupky zarovna, aby tam sel 407K/507K bez pilovani, ale proc si to zbytecne zvedat? Uprava na dve minutky, ktera nicemu nevadi. S krytem puvodnim to nejde poznat ze tam je neco upilovane.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#27 » sob 6. bře 2021, 18:42

Automaticka regulace jasu u Holosunu nefunguje, ma spozdeni a je to slabe jak caj. Treba u 509T to jede pry na automatiku ze solaru a asi proto jeto tak zdechle. Trijicon RMR funguje naprosto luxusne automaticka regulace jasu, minuly tyden jsem to dva dny testoval a pecka, stiha naprosto plynule real time menit jas.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#28 » úte 9. bře 2021, 02:29

Ha, tak jsem prave objevil jeste lepsi desticku nez C&H Precision na 509T, je to jeste niz usazene a je ocelova. Az mi dojde, tak to otestuju a hodim fotky. C&H Precision dva kousky budou pak mozna volne ;-).



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#29 » stř 10. bře 2021, 09:45

Máte někdo zkušenost s kolimatorem Noblex MOS? Za mě by to mohlo být top, ale je to přeci jen dost malé.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#30 » stř 10. bře 2021, 22:05

Podle me to ani nejde koupit vubec nikde, jelikoz kdyby slo, byly by nato recenze na Youtube a zadne nejsou...

Miniaturnizace je hloupost, chci nosit pistoli, tak nosim pistoli, ne kapesni kram ktery se vejde do ruky jen malemu diteti a s kterym se neda nic trefit bo to kope jak mula a neni to poradne za co chytit.

A kdyz chci kolimator, tak chcu nejaky funkcni, ktery neco prezije. Nedavno jsem v koupelne chytil rohem 509T o roh zdi omylem, bo se mi synek cpal pod nohama k umyvadlu a hadejte kdo vyhral, jestli zed nebo titan... tenhle maly kram by byl nejspis na kasi...

A uplne top nesmysl je koupit si miniaturni pistoli a pak z ni vsemozne delat vetsi a pohodlnejsi aby se to vubec dalo drzet misto si koupit uplne normalni kompakt...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů